TOIMETUS

Jan Randar Raidma – Peatoimetaja

Mina olen III SO õpilane ning tegutsen kooli ajalehes peatoimetajana. Töötan Postimees Grupis ja minu kirg on kaameratöö, eriti videolugude tegemine. Minu eesmärk on tuua vaatajateni haaravad visuaalsed lood, mis inspireerivad ja mõjutavad.

Helena Rantanen – Ajakirjanik

Olen III VÕ õpilane ning InterNosis tegelen ajakirjandusega. Väljaspool koolitunde tegutsen veel kooli õpilasesinduses, toitlustusjuhina ning inglise keele abiõpetajana. Samuti võin kulutada tunde raamatute lugemisele või joonistamisele. Mind võib tunda suure Porsche fännina või kellegina, kes on kiindunud oma kassi.

Mari-Ann Loit – Keeletoimetaja, ajakirjanik

Õpin I LR-is ja tegutsen kooli ajalehes keeletoimetajana. Vabal ajal armastan küpsetada. Fun fact: olen sõltuvuses maapähklivõist

Silver Erm – Fotograaf

Käin III MF-i klassis ja InterNosis tegelen põhiliselt fotograafiaga. Hobide hulka kuulub muidugi pildistamine, maalimine ja joonistamine ning ka lugemine ja filmide vaatamine. Mul on suur huvi ka looduse vastu – tegelen vahel linnuvaatlusega ja loen alatihti keskkonnateemalisi artikleid.

Kevin Jürgen – Ajakirjanik

Mina tulen III MF-ist ja loon erinevaid artikleid: kliimast, keskkonast, intervjuudest ja kogemustest. Mulle meeldib olla aktiivne, mistõttu tegelen lisaks ajalehele ka rahvatantsu, teadusteatri, spordi ja raamatute lugemisega.

Ron-Revon Vaarend – Ajakirjanik

Õpin I MF-is ja töötan kooliajalehes ajakirjanikuna. Vabadel hetkedel meeldib mulle jalutada, muusikat kuulata ning erinevaid seriaale ja filme vaadata, eriti meeldib aga palju kinos käia.

Andra Liisa Reimaa – Ajakirjanik

Olen II SO õpilane ning kooli ajalehes kirjutan peamiselt arvamusartikleid. Väga südamelähedased on vaimse tervise, inimõiguste ja võrdõiguslikkuse teemad. Koolist väljaspool tegelen samuti peamiselt loomega – kirjutan proosatekste ja mängin klaverit.

Karmen Grünbaum – Ajakirjanik

Olen I SO õpilane. InterNosiga liitusin, sest olen mõelnud tulevikus ajakirjanduse peale ja arvan, et see annab mulle juba kogemusi. Vabal ajal mulle meeldib muusikat kuulata, küpsetada ja kirjutada luuletusi.

Marja-Liisa Raudne – Toimetuse juhendaja

Mina olen õpetaja. InterNosis tegelen kõige rohkem Stuudiumis päeviku täitmisega. Üldiselt hoian võimalikult madalat profiili, et sõna püsiks võimalikult vaba.


Saada InterNosile huvipakkuva teema kohta vihje, foto või video e-posti aadressile vihje@internos.ee