Galerii: Stiilinädal lisas koolielule särtsu

Kevin Jürgen, II MF

28. novembrist 2. detsembrini toimus jõuluhõnguline stiilinädal, mis pakkus paljudele õpilastele rõõmu. Tänavu osales umbes sama palju või isegi rohkem õpilasi kui eelmisel õppeaastal ning eri stiile ja riideid leidus palju ning erinevaid.

Esimest päeva ,,tudukatega” ehk magamisriietega: hommikumantlite, pidžaamade või isegi patjade ja tekkidega. 

Järgmisel päeval veedeti jõule Austraaliapärastes õhukestes soojamaa riietes. Tundus, et olenemata Eesti külmast ilmast meeldis paljudele, et suvi on saabunud ning jõulud samamoodi, mis ühendas mõne õpilase jaoks kaks lemmikaega aastas.

Kolmapäeval aga ei sobinud kooli koolikotiga tulla, sest tuli leida uus võimalus, kuidas õpikuid, vihikuid ja pinalit kaasas kanda. Õnneks variante ikkagi oli: kast, korv või isegi ämber. 

Eelviimasel päeval vallutasid koolimaja ,,koledaid” jõulukampsunid. Mõned osavõtjad olid kampsuneid ka kaunistanud, näiteks lisati kleepse, värve, muid dekoratiivseid elemente.

Ning reedel ei saanud päkapikkude stiilist keegi ilma jääda, sest punane müts tutiga või rohelised või punased särgid ning püksid olid alati nähtaval. 

Arvatavasti kõige rohkem kanti riideid nendel päevadel, mis tundusid lihtsad ning millal oli vastavalt stiilile riideid kodus, kuid õnneks leidus kindlasti kõigil midagi põnevat stiilinädala juures.

Väga hea oli päevade ja stiilide järjekord, sest esimesel päeval sai justkui sisse elada rahuliku ja laisa välimusega, kuid viimasel päeval võtsime aktiivselt vastu talve ning lõime jõulude ja advendihooaja meeleolu. Samuti paistsid silma suurepärased kontserdid ja esitused.

Kuid galerii pakub kõvasti rohkem, sest pildid ütlevad rohkem kui tuhat sõna ehk kindlasti otsige üles ja vaadake!

Fotod: Jan Randar Raidma

This image has an empty alt attribute; its file name is DSC01591-1024x683.jpg

Fotod: Toomla

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga