Õpetajate päev 2023

Ron-Revon Vaarend, I MF

Foto: Silver Erm

Nagu igal aastal, nii ka tänavu tähistasime 5. oktoobril Viljandi Gümnaasiumis õpetajate päeva. Päev pakkus nii õpilastele, õpetajatele kui ka abiturientidele palju rõõmu ja elevust. Sai korralikult nalja ja kõik nautisid lühendatud koolipäeva.

Päev algas hommikul aatriumis õpetajate võimu üleandmisega abiturientidele, kes pidid hakkama täitma selle päeva kõige väärikamat rolli – õpetaja rolli. Kui III aasta õpilased olid koolimajas võimu haaranud, ei jäänud teistel õpilastel muud üle, kui tundi minna.

Tunnid olid enamjaolt tavapärased, välja arvatud, et klassi ees ei seisnud mitte üks, vaid lausa kolm ‘õpetajat’, aga ülesannete kohta selgitusi jagas enamasti ikka üks ‘õpetaja’. Tunnid olid palju lõbusamad kui tavaliselt ja ka viis minutit lühemad, aga kurvastuseks lühendati ka vahetunde. See-eest lasti vahetundides läbi kõlarite muusikat. 

Kummaliselt palju mängiti tundides Kahooti, aga vähemasti olid need enam-vähem teemakohased. Õnneks sai tundides ka põgusalt tavapäraseid ülesandeid lahendada – muidu olekski see olnud liialt lusti täis koolipäev.

Tänud kõigile abiturientidele, kes tegid selle päeva eriliselt meeldejäävaks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga